צפו: טקס הענקת תארים לבוגרי מכללת כנרת מחזור י'

ממומן מקודם על ידי מערכת חדשות טבריה על May 23, 2017 חדשות טבריה

טקסי הענקת תואר ראשון לבוגרי הנדסה חברה ורוח, נערכו בשבוע החולף במכללה האקדמית כנרת שבעמק הירדן. הטקס נערך במעמד הבוגרים הנרגשים ובני משפחותיהם, במעמד האלוף במיל' אילן בירן יו"ר הוועד המנהל של המכללה, ראש העיר טבריה יוסי בן דוד,  ראש העיר בית שאן רפאל בן שטרית, פרופ' שמעון גפשטיין נשיא המכללה, מיקי לב מנכ"ל המכללה, פרופ' סיביל היילבורן דיקנית בית הספר למדעי הרוח, פרופ' שיצר אברהם דיקן ביה"ס להנדסה ע"ש אחי רכוב,  חברי הסגל האקדמי והסגל המנהלי.

ראש העיר יוסי בן דוד, ברך את 170 הבוגרים הנרגשים ואמר במהלך נאומו: "העיר טבריה, הינה גורם חשוב ומרכזי במערכת האקדמית של המכללה, עיריית טבריה תמשיך את שיתוף הפעולה המצוין עם המכללה - מיסוד תכנית בשיתוף המכללה, עיריית טבריה והות"ת של קליטת 100 סטודנטים שיתגוררו ויפעלו בטבריה, תמורת מלגה מכובדת של שכה"ל  מלא והשתתפות בשכ"ד.  אנו צריכים לשאוף תמיד להגדלת מספרם של הבוגרים באופן משמעותי, כחלק מתהליך שילוב הקהילה והנגשת האקדמיה לכלל הציבור וכקטליזאטור לצמצום הפערים במדד הפריפריאלי. הנגשת ההשכלה הגבוהה, היא לא רק במובן הפיננסי, גיאוגרפי, תחבורתי ותשתיתי, ההנגשה לעולם האקדמיה, היא גם במובן התודעתי וההכרתי. עיריית טבריה חידשה את תקציב חלוקת המלגות לסטודנטים לאחר הפסקה של מספר שנים, במסגרת תוכניות חינוכיות חברתיות שונות הפועלות כבר בעיר". 

ראש העיר התרגש במיוחד להעניק תעודות לשלושה בוגרים בני טבריה אשר סיימו את לימודיהם בהצטיינות בבית הספר להנדסה: משה ועקנין אשר סיים בהצטיינות ראויה לשבח בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה – ורווית פרץ אשר סיימה בהצטיינות את לימודי הנדסת המים, בוגר נוסף מטבריה שסיים כמהנדס חשמל ואלקטרוניקה הוא אושרי אביטן.

צילום: דוברות והסברה עיריית טבריה 

תגובות

אורח

דירוג הכתבה:

מחבר הכתבה

הרשמה לרשימת התפוצה שלנו

ביקורות אחרונות

מבזקים אחרונים

כלבת במועצה אזורית מגידו
כלבת במועצה אזורית מגידו

בתאריך 14/11/2017 התקבלה הודעה אודות תוצאה חיובית לכלבת אצל תן בקיבוץ רמת השופט. משרד...

עובדי רשות הכינרת יצאו לסיור מקצועי במרכז הארץ
עובדי רשות הכינרת יצאו לסיור מקצועי במרכז הארץ

עובדי רשות הכינרת יצאו לסיור מקצועי במרכז הארץ שכלל בין היתר ביקור בשמורת הסכר הרומי, נחל...

הכנסת ספר תורה לעילוי נשמתם של חללי טבריה נערך במלון G
הכנסת ספר תורה לעילוי נשמתם של חללי טבריה נערך במלון G

טקס הכנסת ספר תורה לזכרם ולעילוי נשמתם של חללי העיר טבריה, נערך במלון G בעיר....

מזג אוויר בטבריה

באנר אדסנס ימני