קדנציה נוספת לחיים סתתיהו מנכ"ל תיירות עין גב וכפר הנופש עין גב

ממומן מקודם על ידי מערכת על Dec 26, 2017 חדשות מצפון הארץ

ברכות לחיים סתתיהו (61), נשוי + 3, חבר קיבוץ עין גב, שנבחר לקדנציה נוספת, כמנכ"ל תיירות עין גב וכפר הנופש עין גב. סתתיהו בוגר לימודי מנהל עסקים ומוסמך לניהול בית מלון, מנהל בתחום ענף המלונאות למעלה מ- 32 שנה. מנהל את כפר הנופש עין גב במהלך 18 השנים האחרונות ובנוסף כמנכ"ל תיירות עין גב. 

 

חיים סתתיהו מנכ"ל תיירות וכפר הנופש עין גב אומר, כי בימים אלו, החלו שני פרויקטים בכפר הנופש עין גב, בעלות של מעל 9 מיליון שקלים לבניית 30 חדרים ברמה גבוהה, המיועדים לזוגות, אשר יבנו מול הכינרת וכן שדרוג 20 מחדרי המלון, המיועדים בעיקר לקבוצות תיירים מחו"ל. שדרוג חדרים אלו צפוי להסתיים בתחילת מרץ 2018. "הרחבת ופיתוח כפר הנופש, הינם חלק מתהליך של השנים האחרונות, המשך רצף של התחדשות ושדרוג בכפר הנופש והיערכות לקראת העלייה המסתמנת בתיירות" אומר סתתיהו.

 

עוד מוסר סתתיהו, כי בנוסף לבניה והשדרוג בכפר הנופש עין גב, מתקיימות עבודות שדרוג ב'מסעדת הדגים' המפורסמת, על חוף הכנרת, שהוקמה לפני שבעים שנה. על כלל התכנון לשדרוג, מונו האדריכל ארי שאלתיאל ומתכנני המטבחים רוני ואבי לופו. השיפוץ והשדרוג יתבצעו בשני שלבים- הראשון, יעסוק במערך המטבח והמסעדה, שדרוג והרחבת שטחי הפעילות, בכדי ליעל את עבודת המסעדה. בשלב השני (נובמבר 2018) תעבור מסעדת הדגים, התאמה לאזורי אירועים לקבוצות מיוחדות, שיופרדו מאזור ישיבת הסועדים, כך שייווצרו אזורים קטנים ואינטימיים, לשיפור האווירה עבור הסועדים. בכניסה למסעדה תעוצב מבואת המתנה מרווחת עם פינת ישיבה, למפגש לפני הארוחה או להמתנה לכניסה. מחוץ למסעדה ייווצרו אזורים רחבים יותר הפונים לנוף הכינרת, כך שהראות של הסועדים בתצפית אל הכינרת ממקום מושבם במסעדה, על ידי פתיחת קו ראיה טוב יותר לכנרת, תוך הרחבת החזית לים.  

 

סתתיהו מוסיף, כי תמיד נדרשים שיפוצים ושדרוגים בתחום התיירות והמסעדנות, זאת בכדי לענות על צרכי הקהל וכי בהמשך לבניה של חדרי לינה חדשים ומפנקים בכפר הנופש, מתפנים בענף התיירות גם לשדרוג המסעדה, תוך יצירת אזורי ישיבה אינטימיים יותר עבור הסועדים. עוד מציין סתתיהו, כי המסעדה לא תשנה את אופייה הקולינרי ותמשיך להגיש מנות דגים טריים מהכינרת וסלטים טריים מתוצרת חקלאי הגליל והגולן, אך עיצובה ישודרג בהתאם לרוח העידן החדש. "מספר המושבים במסעדה על כלל האגפים יהיה מותאם ל- 250 סועדים, נהפוך להיות מסעדה עכשווית המותאמת הן לקהל משפחות וזוגות וכן לאירוח קבוצות באגפים נפרדים. השדרוג במסעדה בלבד בעלות של מעל שלושה מיליון שקלים" אומר סתתיהו.

 

בהמשך השנה מתוכננת פתיחה מחודשת של 'מפגש הדייגים', שממוקם בנמל עין גב והוקם על ידי דייגי עין גב, בו מוגש תפריט של דגי הכינרת הטריים ומתקיימים בו ערבי מוסיקה ים תיכונית וישראלית.

תגובות

אורח

דירוג הכתבה:

מחבר הכתבה

הרשמה לרשימת התפוצה שלנו

ביקורות אחרונות

מבזקים אחרונים

פועל נהרג לאחר שנפל ממרפסת באתר בניה בטבריה
פועל נהרג לאחר שנפל ממרפסת באתר בניה בטבריה

צעיר (פועל) נהרג לאחר שנפל ממרפסת תוך כדי עבודתו באתר בניה ברחוב הנשיא ויצמן בטבריה. חובשי...

כלבת במועצה אזורית מגידו
כלבת במועצה אזורית מגידו

בתאריך 14/11/2017 התקבלה הודעה אודות תוצאה חיובית לכלבת אצל תן בקיבוץ רמת השופט. משרד...

עובדי רשות הכינרת יצאו לסיור מקצועי במרכז הארץ
עובדי רשות הכינרת יצאו לסיור מקצועי במרכז הארץ

עובדי רשות הכינרת יצאו לסיור מקצועי במרכז הארץ שכלל בין היתר ביקור בשמורת הסכר הרומי, נחל...

מזג אוויר בטבריה

באנר אדסנס ימני