צפו: טקס סיום קורס של מד"א במועצה מועצה האזורית עמק הירדן

טקס סיום קורס חובשי רפואת חירום ונהגי אמבולנס של מד"א במועצה האזורית עמק הירדן נערך בבניין המועצה האזורית בנוכחות ראש מועצה אזורית עמק הירדן מר' עידן גרינבאום, מנכ"ל מועצה אזורית עמק הירדן מר' דודו פרץ, מנהלת אגף קהילה הגב' איריס שובל, מנהל מרחב ירדן במד"א אלי פרץ, ראש זרוע תגובה מידית במרחבים ירדן, גלבוע וירדן במד"א יוסי חלבי, רפרנט מד"א בפרויקט מוכנות לחירום ביישובי הצפון רוסלן זינגרמן, מ"מ אחראי כוננים מרחב ירדן של מד"א ברגר דודו, בוגרי הקורס ובני משפחותיהם.
 
כחלק מהפעילות הרחבה של מד"א בכלל רחבי הארץ ובמסגרת פרויקט מוכנות לחירום שנערך בשיתוף רשות החירום הלאומית ומטרתו להכין את העורף האזרחי ביישובי הצפון לחירום התקיים קורס חובשי רפואת חירום ונהגי אמבולנס במועצה האזורית עמק הירדן. בקורס שהודרך ע"י חובשת רפואת חירום במד"א, אלה חריש השתתפו 27 חניכים שמרביתם מתנדבים גם ביחידת המתמיד במשמרת הגבול שעוסקת בשמירה ובמאבק נגד הפשיעה החקלאית במועצה האזורית עמק הירדן. המתנדבים החדשים קיבלו בטקס הסיום אפודי חובש-מד"א ותיקי עזרה ראשונה עם ציוד החייאה מתקדם איתו הם יוכלו להעניק טיפול רפואי ראשוני ככונני תגובה מידית עד להגעת אמבולנס מד"א.
 
מנהל מרחב ירדן במד"א, אלי פרץ: "המתנדבים החדשים מהווים שדרוג משמעותי למרחב ירדן במיוחד בגזרת עמק הירדן ולמערך מד"א בכלל. אני גאה ושמח על הצטרפותם, הם מהווים הכפלת כוח משמעותי מבחינת המענה המהיר. אני מודה למועצה על שיתוף פעולה נהדר, למחלקת ההדרכה שסייעו לקיום הקורס, למדריכים ולאלה חריש שעמדה בראשם. אני מברך את כל המצטרפים למשפחת מד"א". 
 
ראש מועצה אזורית עמק הירדן,  מר' עידן גרינבאום: "החבורה האיכותית שמסיימת היום קורס חובשים של מד"א, היא חלק חשוב ממרכיב הביטחון היומיומי של אנשי עמק הירדן והאזור כולו. חובש בעל ידע והכשרה מסוגל לסייע בכל עת ובאירועים רבים ומגוונים בקהילה שבה הוא חי. הקבוצה הזו היא משענת חשובה לשעת חירום והיא שקט נפשי בשיגרה. מד"א הוא ארגון בעל ידע וניסיון שאין לו כמעט אח ורע בעולם. העובדה שאת ההכשרה שלהם חובשי עמק הירדן והאזור רכשו במד"א היא מרכיב חשוב בשקט שלנו. אנחנו יודעים שיש לנו על מי לסמוך."
 
מנכ"ל מד"א, אלי בין: "אין מילים להערכתי הרבה כלפי כל מי שבוחר לפנות זמן ואנרגיות למען הצלת חיים. על יכולות מופלאות אלה נבנה כוחו המרכזי של מד"א ואני שמח לראות את ההיענות הנרחבת. אני מודה למועצה על שיתוף הפעולה הפורה, מי ייתן ונזכה להמשיך ולפעול למען הצלת חיים בכוחות משותפים".

 

תגובות

אורח

דירוג הכתבה:

מחבר הכתבה

הרשמה לרשימת התפוצה שלנו

ביקורות אחרונות

מבזקים אחרונים

פועל נהרג לאחר שנפל ממרפסת באתר בניה בטבריה
פועל נהרג לאחר שנפל ממרפסת באתר בניה בטבריה

צעיר (פועל) נהרג לאחר שנפל ממרפסת תוך כדי עבודתו באתר בניה ברחוב הנשיא ויצמן בטבריה. חובשי...

כלבת במועצה אזורית מגידו
כלבת במועצה אזורית מגידו

בתאריך 14/11/2017 התקבלה הודעה אודות תוצאה חיובית לכלבת אצל תן בקיבוץ רמת השופט. משרד...

עובדי רשות הכינרת יצאו לסיור מקצועי במרכז הארץ
עובדי רשות הכינרת יצאו לסיור מקצועי במרכז הארץ

עובדי רשות הכינרת יצאו לסיור מקצועי במרכז הארץ שכלל בין היתר ביקור בשמורת הסכר הרומי, נחל...

מזג אוויר בטבריה

באנר אדסנס ימני