מתנדב ומתנדבת מד"א מהצפון קיבלו אות הצטיינות מנשיא המדינה

ממומן מקודם על ידי מערכת חדשות טבריה על May 21, 2017 חדשות מצפון הארץ

בטקס הענקת מצטייני השירות הלאומי-אזרחי שהתקיים במשכן הנשיא, במעמד נשיא המדינה, מר ראובן ריבלין, שר החקלאות והממונה על השירות הלאומי אזרחי, ח"כ אורי אריאל, מנכ"ל רשות השירות הלאומי אזרחי, שר שלום ג'רבי, ח"כים, יו"רים ומנכ"לי הגופים המוכרים בשירות הלאומי-אזרחי. בין המצטיינים שזכו לאות הוקרה מהנשיא, ניתן היה למצוא חמישה מתנדבי מד"א:

מוניית אללה מרעי – תושבת הכפר פורדייס, מתנדבת שנה שנייה בשירות הלאומי-אזרחי. מוניית סיימה קורס חובשי רפואת חירום בהצטיינות יתרה ומתנדבת בתחנת מד"א בכפר בו מתגוררת. מנהלי התחנה מספרים כי מוניית אללה הפכה להיות חלק אינטגראלי מצוות העובדים והיא מסורה מאוד לעבודתה.

איזבל קזייב – תושבת העיר לוד, התחילה את דרכה במד"א כמתנדבת נוער בארגון וממשיכה את פועלה בתור בת שירות לאומי. איזבל, חובשת רפואת חירום בהכשרתה עברה קורס הדרכת חובשים והיא עצמה מכשירה כיום את מתנדבי מד"א העתידיים.

אוריה גורדון – תושב חדרה, מתנדב במד"א מגיל 15 ומשרת כחובש רפואת חירום בתחנה בעיר, פעיל באמבולנסים ובניידות לטיפול נמרץ ומסייע רבות בבנק הדם שבתחנה ובכל פעילות לה נדרש. האחראיים עליו מתארים אותו כבעל שליחות אמיתית בלב ובנשמה, בעל מסירות אין קץ, נתינה ועשייה, גילוי יוזמה, רצון טוב ותושייה.

אוריה והבה – תושבת תל אביב, בת שירות לאומי במשרדים הראשיים של מד"א. אוריה נמצאת בשנה השנייה של השירות הלאומי שלה ומטפלת בנושאים מגוונים במחלקת כוח האדם. מנהליה מספרים עליה כי היא מהווה דוגמה נפלאה לשאר בני השירות, ואף משמשת כחונכת וכמלווה עבור בני שירות חדשים במד"א.

אביגדור דרקסלר - בן 28, מירושלים, מתנדב מזה שמונה חודשים. לאביגדור סיפור אישי ייחודי - בנוסף להיותו מתנדב, דרקסלר הוא אב חרדי לשניים והסביר כי ההתבגרות בירושלים ובצד אירועי הטרור גרמו לו לחוש צורך לתרום. דרקסלר נחשף למספר אירועים בהם כוחות הביטחון פעלו למנוע ולטפל באירועי טרור. בנוסף הוא מעיד כי מתוקף היותו בחור חרדי שלא שירת בצבא, החליט כי מחובתו לתרום למדינה והחל להתנדב במד"א. "לפעמים המראות קשים והחוויות מאוד לא נעימות אבל אני יודע שהאנשים בהם אני מטפל זקוקים לי מאוד לכן חשוב לי לבוא עם חיוך, להרגיע ולתת את היחס הכי חם ואנושי שיקל על מצבם. אני מרגיש סיפוק ותחושה של נתינה אין סופית", מספר אביגדור על השירות.

 
מנכ"ל מד"א אלי בין, בירך את המתנדבים שזכו לכבוד: "יכולותיו של ארגון מד"א מבוססות לא מעט על כוח האדם המצוין המרכיב אותו ועל אלפי מתנדבים, שבעיני מייצגים את כל הטוב שיש בישראלים – הנכונות להקריב למען האחר ולסייע בהצלת חיים. אני גאה לברך את המתנדבים היקרים על הצטיינותם, בידיעה שמאחוריהם ישנם עוד רבים שיכולים להתגאות בהתנדבותם".

תגובות

אורח

דירוג הכתבה:

מחבר הכתבה

הרשמה לרשימת התפוצה שלנו

ביקורות אחרונות

מבזקים אחרונים

כלבת במועצה אזורית מגידו
כלבת במועצה אזורית מגידו

בתאריך 14/11/2017 התקבלה הודעה אודות תוצאה חיובית לכלבת אצל תן בקיבוץ רמת השופט. משרד...

עובדי רשות הכינרת יצאו לסיור מקצועי במרכז הארץ
עובדי רשות הכינרת יצאו לסיור מקצועי במרכז הארץ

עובדי רשות הכינרת יצאו לסיור מקצועי במרכז הארץ שכלל בין היתר ביקור בשמורת הסכר הרומי, נחל...

הכנסת ספר תורה לעילוי נשמתם של חללי טבריה נערך במלון G
הכנסת ספר תורה לעילוי נשמתם של חללי טבריה נערך במלון G

טקס הכנסת ספר תורה לזכרם ולעילוי נשמתם של חללי העיר טבריה, נערך במלון G בעיר....

מזג אוויר בטבריה

באנר אדסנס ימני