צפו: מרפאת שיניים חדשה נפתחה לרווחת תושבי צפת

ממומן מקודם על ידי מערכת חדשות טבריה על May 3, 2017 חדשות מצפון הארץ

מכבי שירותי בריאות מרחב צפת ממשיכה להרחיב ולפתח את שירותי הרפואה האיכותיים תוך התאמה מושלמת לצרכי המגזר החרדי. 

במסגרת ההתאמה והבנת האוכלוסייה הגיעה הנהלת מכבי להסכם בלעדי עם מרפאת השיניים "המרכז לרפואת השן", במסגרתו יוכלו חברי מכבי ליהנות מטיפולי שיניים מתקדמים ואיכותיים הניתנים במרפאה זו. 

בטקס פתיחת המרפאה החדשה של רשת המרכז לרפואת השן, שלוחה של המרכז בראש פינה השתתפו: רבה הראשי של צפת הרב ביסטריצקי שליט"א, המנהל הרפואי ד"ר סבסטיאן, מנהל המרפאה ד"ר אזולאי שמעון – אורתודנט במקצועו, מתאמי קשרי הקהילה של מכבי בצפת הרב יחיאל שמרלר והרב חיים לוי. 

הגב' ניצה תורג'מן מנהלת אדמינ' המרפאה מסרה: רשת "המרכז לרפואת השן" ידועה כרשת מרפאות השיניים מקצועית עם דגש על יחס אישי והתאמת הצרכים לציבור החרדי כל זאת בעליונות מקצועית ובמגוון השירותים מהמתקדמים ביותר. הטיפולים שיבוצעו במרפאה החדשה: טיפולי המשמרת כולל ילדים מבוגרים, סתימות ,טיפולי שורש, הסרת אבנית ,בדיקה צילומים, עקירות כירורגית שיני בינה וכלואות, השלמות כותרת, חידושי טיפול שורש, איטומים, כתרים טרומיים, כתרים לבנים וכו', כל טיפולי שינים שיקום מבנים ,כתרים ,כתרים על שתלים ,שתלים ,תותבות , השתלות עצם ,הרמות סינוס סגורות ופתוחות הוצאת שתלים ריפודים וכו', טיפולים אורתודונטים - יישור שינים לילדים ומבוגרים. 

במסגרת ההסכם הבלעדי עם מכבי תספק המרפאה טיפולי שיניים לכלל חברי הקופה, אך חברי 'מכבי שלי' יוכלו ליהנות ממגוון הטבות והנחות, מבוטח 'מכבי שלי' יזכה לטיפול שיניים משמר ב22 שקלים בלבד, ולטיפולי שיקום ב 50 אחוז הנחה. בהנהלת המרחב מציינים מציין כי קיימת שביעות רצון רבה בקרב התושבים מהתפתחות והתרחבות שירותי הרפואה של מכבי בעיר, כאשר תושבי צפת נהנים משירותים מתקדמים ומקצועיים קרוב לביתם, הן במרכזים הפזורים בעיר והן במרכז הרפואי החדש במאור חיים. ועתה עם פתיחת מרפאת השיניים בהסכם בלעדי עם מכבי יוכלי החברים ליהנות גם מעיבוי שירותי רפואת השיניים. הדגש שלנו במרפאות הוא נתינת שירות אישי ואנושי, תוך הבנת צרכי הקהילה". 

עוד מוסיפים בהנהלת מכבי כי הצטרפותם של מתאמי קשרי הקהילה בעיר נותנת ביטוי להתאמה והבנה של הנהלת מכבי לצרכי הקהילה החרדית בעיר. לתיאום בדיקה ראשונית, חייגו – 046511588 , 04-6511591

תגובות

אורח

דירוג הכתבה:

מחבר הכתבה

הרשמה לרשימת התפוצה שלנו

ביקורות אחרונות

מבזקים אחרונים

כלבת במועצה אזורית מגידו
כלבת במועצה אזורית מגידו

בתאריך 14/11/2017 התקבלה הודעה אודות תוצאה חיובית לכלבת אצל תן בקיבוץ רמת השופט. משרד...

עובדי רשות הכינרת יצאו לסיור מקצועי במרכז הארץ
עובדי רשות הכינרת יצאו לסיור מקצועי במרכז הארץ

עובדי רשות הכינרת יצאו לסיור מקצועי במרכז הארץ שכלל בין היתר ביקור בשמורת הסכר הרומי, נחל...

הכנסת ספר תורה לעילוי נשמתם של חללי טבריה נערך במלון G
הכנסת ספר תורה לעילוי נשמתם של חללי טבריה נערך במלון G

טקס הכנסת ספר תורה לזכרם ולעילוי נשמתם של חללי העיר טבריה, נערך במלון G בעיר....

מזג אוויר בטבריה

באנר אדסנס ימני