ביבנאל ציינו עשור לארגון "הצלה יבנאל" - תיעוד מהטקס

ממומן מקודם על ידי מערכת חדשות טבריה על Dec 29, 2016 חדשות מצפון הארץ

"מד"א-הצלה יבנאל" חגג עשור לקיומו באירוע שהתקיים באולם האירועים "ארמונות ברסלב" שביבנאל. לאירוע הגיעו ח"כ מיכאל מלכיאלי, ראש המועצה המקומית יבניאל מר רוני כהן, רב הארגון הרב יעקב וקנין, מנהל מרחב ירדן במד"א אלי פרץ, עובדי מד"א ומתנדבי 'מד"א-הצלה יבניאל'.

ארגון "מד"א-הצלה יבניאל" הנו ארגון שייסד אבי בן חמו, שכיום משמש כמנהל התחנה. הארגון הוא למעשה שלוחה של מד"א במועצה המקומית יבניאל ובו פועלים מתנדבי מד"א, בהם חובשים, ופאראמדיקים שמופעלים ע"י מוקד החירום 101 של מד"א ומעניקים טיפול מציל חיים לאירועים המתרחשים בשטח המועצה ובסמוך אליה.

במהלך חגיגת העשור, הוענקה לח"כ מלכיאלי תעודת "ידיד הצלה" של הארגון. כמו כן, הגיע לאירוע תושב יבניאל שלאחרונה ביצע הצוות הרפואי של הארגון החייאה בבנו שטבע בבריכה והציל את חייו. התושב ביצע קטע שירה שחובר במיוחד לאירוע והודה לארגון על פועלו המציל חיים, שבזכותו בנו ניצל. בנוסף, הוקרנה ברכתו של מנכ"ל מד"א אלי בין.

אבי בן חמו, מייסד הארגון ומנהל התחנה: "ראשית, אני רוצה להודות לשר אריה דרעי שתומך בנו וסייע לנו לחגוג את הערב הזה. כמו כן, אני מודה לח"כ מיכאל מלכיאלי שכיבד אותנו בנוכחותו. אנחנו מציינים עשור להקמת הארגון ואני מודה לכל הלוקחים חלק בעשייה - היום, בזכות הרבה אנשים שתמכו ונרתמו, אנחנו מונים מעל ל-40 מתנדבי מד"א שלוקחים חלק בעשייה המבורכת. אני מאחל לכולנו הצלחה בהמשך והמשך עשייה מוצלחת".

אלי פרץ, מנהל מרחב ירדן במד"א: "אני זוכר כיצד פגשתי את אבי בן חמו בטבריה, וכיצד משם החל אבי במרתון פגישות אצל האדמו"ר זיע"א, ומשם עד לחנוכת הבניין החדש של התחנה ביבניאל לפני כ-3 שנים. אני מברך על האירוע המרגש ועל עשייתם המשמעותית של המתנדבים הפעילים שתורמים רבות. אני שמח שאתם חלק מכוחותינו".

ראש המועצה המקומית יבניאל, רוני כהן: "מתנדבי ארגון 'מד"א-הצלה יבניאל' עושים מידי יום עבודת קודש - יוצאים בלילות, בחורף ובקיץ להציל חיים וזה הרגע לעשות להם כבוד ולהודות להם. אני מצדיע לכל הלוקחים חלק בעשייה המבורכת של הארגון ומודה לכם על עבודתכם הנאמנה והחשובה".

ח״כ מיכאל מלכיאלי: ״עשייתו של ארגון 'מד"א-הצלה יבניאל' מבורכת ומעוררת הערכה. זו הבמה להודות לידידי היקר הרב אבי בן חמו על פועלו הנמרץ למען תושבי המועצה. כמו כן, המתנדבים שמהווים הון אנושי איכותי וחשוב מהווים מקור לדוגמא ומופת לאנשים שהנתינה היא נר לרגליהם. אני מאחל לכל הלוקחים חלק במלאכת הצלת החיים המשך עשייה מוצלחת ומשמעותית. אין ספק כי אתם ההוכחה השרירה וקיימת לערך ואהבת לרעך כמוך״.

 

מנכ"ל מד"א אלי בין: "אני מברך את מתנדבי 'מד"א-הצלה יבניאל' על יום החג לציון העשור לפעילותם. אני רואה אותם בכל מקום ובכל המבצעים של מגן דוד אדום, ומצדיע להם על עשייתם הנפלאה ועל פעילותם הרבה להציל חיי אדם. כמו כן, אני מאחל לכולם המשך עשייה משמעותית, מספקת ומגשימה".

תגובות

אורח

דירוג הכתבה:

מחבר הכתבה

הרשמה לרשימת התפוצה שלנו

ביקורות אחרונות

מבזקים אחרונים

כלבת במועצה אזורית מגידו
כלבת במועצה אזורית מגידו

בתאריך 14/11/2017 התקבלה הודעה אודות תוצאה חיובית לכלבת אצל תן בקיבוץ רמת השופט. משרד...

עובדי רשות הכינרת יצאו לסיור מקצועי במרכז הארץ
עובדי רשות הכינרת יצאו לסיור מקצועי במרכז הארץ

עובדי רשות הכינרת יצאו לסיור מקצועי במרכז הארץ שכלל בין היתר ביקור בשמורת הסכר הרומי, נחל...

הכנסת ספר תורה לעילוי נשמתם של חללי טבריה נערך במלון G
הכנסת ספר תורה לעילוי נשמתם של חללי טבריה נערך במלון G

טקס הכנסת ספר תורה לזכרם ולעילוי נשמתם של חללי העיר טבריה, נערך במלון G בעיר....

מזג אוויר בטבריה

באנר אדסנס ימני